advertentie

Rijk binnen 365 dagen

Wil jij rijk zijn?

Beantwoord je deze vraag met “ja”, dan is het nieuwe e-boek van Luc Mutsaers een absolute must voor jou. En daar kun je cynisch op reageren, zo van, het zal wel. Maar het is een boek met succesgarantie en het kost je geen rode cent want het boek download je helemaal gratis.

Het boek maakt duidelijk hoe je in een handomdraai je maandelijkse inkomsten kunt verhogen. Daarnaast wordt naar de (onnodige) uitgaven gekeken en worden die waar mogelijk de nek omgedraaid. Dit alles om in een mum van tijd financiële onafhankelijkheid te bewerkstelligen.

Maar dat is niet alles. Het verzamelen van geld is namelijk geen doel op zichzelf. Natuurlijk geeft een vet gevulde bankrekening een heel prettig gevoel, maar uiteindelijk wil je daar wel wat mee doen. Ook daarmee helpt dit boek je op weg. Je inventariseert je dromen, wensen en verlangens en gaat ze stuk voor stuk realiseren.

Klinkt het te mooi voor woorden? Denk aan de succesgarantie. En het downloaden van het boek is helemaal gratis. Wat heb je te verliezen? Het boek is te downloaden in pdf-formaat (te lezen en te printen met acrobat reader op de pc), of in het Epub-formaat (te lezen op de e-reader).

Rijk – Pdf
Rijk.pdf
Versie: 1.0, pdf

788.7 KiB
11865 Downloads
Details…
Rijk – Epub
Rijk binnen 365 dagen – Luc Mutsaers.epub
Versie: 1.0, Epub-eboek

526.7 KiB
4516 Downloads
Details…

 

Deel dit bericht
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Google Plus
  • Hyves
  • Add to favorites
  • RSS

Andere interessante bijdragen:
“Rijk” door de 7500-grens
Gratis e-boek: Jouw leven
E-boeken nu ook voor de e-reader
Gratis e-boek: Springleven
Miljonair door geen televisie te kijken

8 comments to Rijk binnen 365 dagen

  • Jesper

    Goed boek, meeste weet iedereen donders goed, momentje om even bij alles stil te staan wat je hebt is nooit verkeerd.

    Bedankt!

  • Boek: Rijk binnen 365 dagen (Gratis download pdf + eReader) « MAdbELLO 4.0

    [...] ontnuchterende tips. Luc Mutsaers geeft jouw het boek gratis weg omdat hij zelf al steenrijk is en lolinjeleven.nl al heeft, hier kan je nog twee andere boeken van hem downloaden. – Reactie geven ? – 2010-04-06 [...]

  • Oscar Cuvalay

    Ik ben er erg blij mee, wil ook rijk worden. Speel al jaren de lotto, maar win nooit wat.

    Oscar

  • lilian

    hi! leuk en goed interview bij Evers. mijn ventje wil ook graag rijk worden; ga het boekje gauw voor hem downloaden en hopen dat hij de echte rijkdom ook herkent!

  • [...] helpt keuze maken 3) Alarmfase1: Actueel brandweer- en politienieuws 4) Flingen: online flirten 5) Rijk in 365 dagen… 6) Stop mensen die teveel delen 7) Maak hotkeys op je toetsenbord De schatkamer van Utrecht 9) [...]

  • SW

    Grappig maar die tips gaan het maar voor een deel doen. Belangrijkste is vinden waar je goed in bent en wat je leuk vindt. Plan van aanpak maken en er vol voor durven gaan. Niets in de wereld mag in de weg staan van je doel. Wees aardig voor anderen, leer van je fouten en van fouten van anderen, niemand doet alles in 1 keer goed. Kopieer succes van anderen en leer jezelf een mindset aan ‘wat kan beter? Waar klagen mensen over? Zijn daar kansen te vinden?’. En het belangrijkste; focus focus focus. Het is geen garantie voor succes maar focus en het beste geven dat je kan geven…is your best shot. En vergeet de lotto…

  • Hans

    Iedereen wil rijk zijn. Maar rijk zijn is een gevolg van je levenswijze. En als je rijkdom op meer manieren wilt interpreteren dan met geld alleen, dan moet je gewoon bij jezelf blijven en doen wat bij je past en waar jij goed in bent: je eigen norm stellen. En je dus zeker niet laten leiden door de norm van anderen! (TV, film, buren, krant, tijdschrift, reclame, etc.).

  • Ik vond dit boek leuk, ik ben er rijk door geworden. Maar rijk maakt echt gellukkig!!
    Ciao XD

Reageer